Telefon kontaktowy
Email
kontakt@valx.com.pl
Alupart Sp. z o.o.
ul. Polna 7C B 62-070 Dąbrówka

Jakość i technika

Bezkompromisowy projekt

Koncept osi VALX

Został zaprojektowany w taki sposób, aby wnieść nową wartość dla producentów naczep i firm flotowych, cięcia kosztów eksploatacji, bez utraty jakości. Jakośc jest kluczowa w każdym aspekcjie osi VALX. Prosty, ale elegancji design opiera się na doskonale sprawdzonej technologii.

Ciągła poprawa szczegółów

Unikamy nietestowanych i niesprawdzanych innowacji. Projekty zawierają liczne ulepszenia detali wykazując przy tym wyraźne korzyści. Dla przykładu, bardzo sztywna, ciągniona na zimno belka osi, która nie jest specjalnie spawana, aby wyeliminować ewentualne osłabienia lub zużycie materiału. Dzięki temu otrzymujemy wyższą wytrzymałość w stosunku do wagi niż jakakolwiek inna oś w Europie. Dodatkowo występuje tu łatwy montaż mocowania zawieszenia, który nie wymaga spawania oraz śrub typu U.

Niezawodna koncepcja

Kluczowym celem w projektowaniu osi VALX było stworzenie solidnej koncepcji umożliwiającej produkcję najwyższej jakości. Niektóre z najważniejszych aspektów tej idei dla osi VALX były delikatnie „przeprojektowane” kładąc aż taki nacisk na bezpieczeństwo i niezawodność.