Telefon kontaktowy
+48 61 670 03 62
Email
kontakt@valx.w24.be
Alupart Sp. z o.o.
ul. Polna 7C B 62-070 Dąbrówka

Zawieszenie VALX V2

Zawieszenie VALX V2 / Części osi podnoszonej

Tutaj znajdziesz odpowiednie części zapasowe dla osi podnoszonej oraz zawieszenia V2.
Poz. Numer Art. Opis Specyfikacja Numer
010 80 010 050 Wspornik zawieszenia H=215 UT001UWN215
010 80 010 051 Wspornik zawieszenia H=290 UT001MWN290
010 80 010 052 Wspornik zawieszenia H=340 UT001MWN340
010 80 010 053 Wspornik zawieszenia H=420 UT001MWN420
020 80 020 050 Głowica frezu 6MM UT010A19K_B
023 80 023 002 Spoina podpory(opcjonalna) UT996A17A
040 80 040 001 Kołek Ø25×29 UT999A99Z
051 80 051 050 Siedzisko osi L UT006L84Z Ø146 L
052 80 052 050 Siedzisko osi P UT006L84Z Ø146 R
060 80 060 050 Płyta śruby U-75 – przód UT005A106Z Ø146
060 80 060 051 Płyta śruby U-75 – tył UT005A107Z Ø146
060 80 060 052 Płyta śruby U-95 – przód UT005A87Z Ø146
060 80 060 053 Płyta śruby U-95 – tył UT005A86Z Ø146
080 80 080 052 Wahacz 75×54 MBS-V2-100 (serie 100) F001A037MS75 H=193
080 80 080 055 Wahacz 95×49 MBS-V2-100 (serie 100) F001A037PO75 H=192
080 80 080 051 Wahacz 75×54 MBS-V2-200 (serie 200) F001A037MT75 H=184
080 80 080 054 Wahacz 95×49 MBS-V2-200 (serie 200) F001A037PW75 H=179
080 80 080 050 Wahacz 75×54 MBS-V2-300 (serie 300) F001A037MU75 H=125
080 80 080 053 Wahacz 95×49 MBS-V2-300 (serie 300) F001A037PX75 H=120
081 80 081 001 Cicha tuleja C234627
092 80 092 050 Śruba typu U MJ22x1,5 G Ø146 UBS22B029G_A
101 80 101 001 Nakrętka M24x2 H=30 C290140G
120 80 120 050 Amortyzator D8K91-2244W 265-368
120 80 120 051 Amortyzator D8K91-2687W 275-387
130 80 130 051 Sprężyna powietrzna Ø300 DJ-8 US04200BF
130 80 130 050 Sprężyna powietrzna Ø300 DJ-6 US04100BF
131 80 131 051 Sprężyna powietrzna Ø335 DJ-8 US04235BF
131 80 131 050 Sprężyna powietrzna Ø335 DJ-6 US04110BF
140 80 140 002 Śruba M20x2x240-10.9 C275128G
150 80 150 002 Nakrętka Nyloc M20x2 10 DIN985 C330063
160 80 160 002 Śruba M20x2x175-10,9 C275126G
170 80 170 001 Podkładka M20 HV 315-390 C301389G
180 80 180 001 Śruba uchylna M27x2x172 8.8 UBB27W002G
190 80 190 001 Nakrętka Nyloc M27x2 8 DIN985 C330092
200 80 200 001 Przekładka M27x14 UT009A09G
210 80 210 050 Kołek M12x1.75×204 8.8 UBB12W017P
210 80 210 003 Kołek M12x1.75×190 8.8 B001M12D027D
210 80 210 051 Śruba M12x1,75×145 8.8 UBB12N018G
220 80 220 050 Śruba M12x1,75×60 10.9 DIN7991 C275612
240 80 240 001 Podkladka M12 DIN125A C301348V
244 50 244 003 Nakrętka kola M22x1,5 C281092
250 80 250 001 Nakrętka Nyloc M12x1,75 DIN985 C330021V
290 80 290 050 Ocynkowana płytka UT999A124Z
300 80 300 050 Przesunięcie plytki sprężyny powietrznej V=20 Ø300 UT003A98K
380 80 300 051 Przesunięcie plytki sprężyny powietrznej V=45 Ø335 UT003A99K
380 80 380 002 Wspornik sprężyny powietrznej H=50 UT011A15B042
380 80 380 003 Wspornik spręzyny powietrznej H=130 UT011A15B122
Oś podnoszona
100 81 100 008 Oś podnoszona AL-484-II-v1 2x = komplet na jedną oś UR700144H1 (high bump)
100 81 100 009 Oś podnoszona AL-484-II-v2 2x = komplet na jedną oś UR700144H2 (low bump)
100 81 100 010 Oś podnoszona AL-478-II-v1 2x = komplet na jedną oś UR700143H1 (high bump)
100 81 100 011 Oś podnoszona AL-478-II-v2 2x = komplet na jedną oś UR700143H2 (low bump)
005 81 005 001 Sprężyna powietrzna W01-968-7888 US06910F
009 81 009 001 Przyłącze powietrza G1/4″ UWL80108522
020.2 81 020 001 Uderzenie Niskie uderzenie (Low Bump) UT999002A05A
020.1 81 020 002 Uderzenie Wysokie uderzenie (High Bump) C400052