Telefon kontaktowy
+48 61 670 03 62
Email
kontakt@valx.com.pl
Alupart Sp. z o.o.
ul. Polna 7C B 62-070 Dąbrówka

Zawieszenie MBS

Zawieszenie VALX / Części osi podnoszonej

Tutaj znajdziesz odpowiednie zawieszenie i zapasowe części osi podnoszonej.
Poz. Numer Art. Opis Specyfikacja Numer
011 80 011 001 Wspornik zawieszenia L spawany UT001KWN290L
012 80 012 001 Wspornik zawieszenia P spawany UT001KWN290R
020 80 020 001 Głowica frezu UT010A04K
050 80 050 001 Siedzisko osi UT006A50ZK
060 80 060 001 Końcowa sekcja napinająca MBS-1XX UT003A62Z
060 80 060 001 Końcowa sekcja napinająca MBS-1XX UT003A62Z
060 80 060 002 Końcowa sekcja napinająca MBS-2XX UT003A63Z
080 80 080 001 Wahacz MBS FS100100S
090 80 090 001 Kołek/Gwóźdź MJ24x2x157 UBB24W004G
091 80 091 002 Śruba MJ27x2x221 UBB27W004P
100 80 100 001 Mocowanie amortyzatora M24x2 UT007A33G
101 80 101 001 Nakrętka M24x2 H=30 C290140G
102 80 102 001 Nakrętka M27x2 10 DIN934 UBM27N002Z
110 80 110 001 Podkładka sferyczna M24 DIN6319C UT009A35G
111 80 111 001 Podkładka sferyczna M27 UT009A41G
120 80 120 001 Amortyzator D8A91-9524W
120 80 120 002 Amortyzator D8A91-9531W
130 80 130 001 Sprężyna powietrzna ø300 / 1T15MPW-10 US04300F
130 80 130 002 Sprężyna powietrzna ø300 / 1T17DJ-8 US04200F
131 80 131 001 Sprężyna powietrzna ø335 / 1T17BL-12 US04335F
140 80 140 001 Śruba M20x2x122 10.9 C275125G
150 80 150 001 Nakrętka M20x2 10 DIN934 UBM20N002Z
151 80 151 001 Nakrętka M16x1,5 UBM16N003G
160 80 160 001 Nakrętka M16x1,5×122 10,9 UBB16W005G
170 80 170 001 Podkładka M20 DIN125 HV 315-390 C301389G
180 80 180 001 Śruba M27x2x1720 UBB27W002G
190 80 190 001 Nakrętka M27x2 8 DIN985 C330092
200 80 200 001 Przekładka M27 UT009A09G
210 80 210 001 Kołek M12x1.75×196 UBB12W011GG
230 80 230 001 Śruba M12x1,75×45 8.8 DIN933 C270608
230 80 230 002 Śruba M12x130 8.8 DIN 931 UBB12N003Z
231 80 231 001 Śruba M12x1,75×80 8.8 DIN931 C270622
232 80 232 001 Śruba M12x1,75×110 8.8 DIN931 C270634
233 80 233 001 Śruba M12x1,75×150 8.8 DIN931 UBB12N004Z
234 80 234 001 Śruba M12x190 8.8 C270654
235 80 235 001 Śruba M12x220 8.8 UBB12N001Z
240 80 240 001 Podkładka M12 DIN125A C301348
250 80 250 001 Nakretka M12x1,75 DIN985 C330021
290 80 290 001 Odlew ocynkowany UT999A94Z
401 80 401 001 Bump (błotnik/nadwozie) 95x70x30 UT999A98A030
402 80 402 001 Bump (błotnik/nadwozie) 95x70x60 UT999A98A060
403 80 403 001 Bump (błotnik/nadwozie) 95x70x90 UT999A98A090
404 80 404 001 Bump (błotnik/nadwozie) 95×70 KTL UT99A29K
410 80 410 001 Podpora 90x70x91 UT011A09A106
410 80 410 002 Podpora 90x70x115 UT011A09A130
410 80 410 003 Podpora 90x70x145 UT011A09A160
410 80 410 004 Podpora 90x70x175 UT011A09A190
Oś podnoszona
100 81 100 003 Oś podnoszona MBS100 2x = komplet x 1 oś UR700124H1
100 81 100 004 Oś podnoszona MBS200 2x = komplet x 1 oś UR700124H2
005 81 005 001 Sprężyna powietrzna W01-968-7888 US06910F
005 81 005 001 Sprężyna powietrzna W01-968-7888 US06910F
009 81 009 001 Przyłącze powietrzne G1/4″ UWL80108522
017 81 017 001 Tulejka T992A02G
020.2 81 020 001 Błotnik/Nadwozie MBS200 UT999002A05A
020.1 81 020 002 Błotnik/Nadwozie MBS100 C400052