Telefon kontaktowy
+48 61 670 03 62
Email
kontakt@valx.com.pl
Alupart Sp. z o.o.
ul. Polna 7C B 62-070 Dąbrówka

Zawieszenie HD 100

Zawieszenie VALX HD 100

Tutaj znajdziesz odpowiednie części zapasowe dla zawieszenia HD 100.
Poz. Numer Art. Opis Specyfikacja Numer
010 80 010 009 Wspornik zawieszenia H=335 UT001C88A335
010 80 010 016 Wspornik zawieszenia H=360 UT001C88A360
010 80 010 011 Wspornik zawieszenia H=390 UT001C88A390
010 80 010 012 Wspornik zawieszenia H=410 UT001C88A410
010 80 010 013 Wspornik zawieszenia H=435 UT001C88A435
010 80 010 014 Wspornik zawieszenia H=460 UT001C88A460
020 80 020 050 Głowica frezu 6MM UT010A19K_B
040 80 040 002 Tuleja ø24.3/ø31×12 UT009A71Z_A
071 80 071 001 Płytka śruby typu U ø146 LH UT005002L11K
072 80 072 001 Płytka śruby typu U< ø146 RH UT005002R11K
080 80 080 006 Wahacz 100×54 F001A037ER75
081 80 081 002 Tuleja Cicha tuleja C234387
092 80 092 003 Śruba typu U ø146 M24x2 Li=297 B001M24BO86
101 80 101 001 Nakrętka M24x2 H=30 C290140G
110 80 110 002 Podkładka M24 300 HV UBR24N002G
120 80 120 006 Amortyzator Orange D8A91-2640W
131 80 131 003 Sprężyna powietrzna ø350 E2ST2 US04028F
140 80 140 002 Śruba M20x2x240-10.9 C275128G
150 80 150 002 Nakrętka M20x2-10 A2K C330063
160 80 160 002 Śruba M20x2x175-10,9 C275126G
170 80 170 001 Podkładka M20 HV 315-390 C301389G
180 80 180 002 Śruba uchylna M27x2x186-8.8 C401227G
190 80 190 001 Nakrętka M27x2 8 C330092
200 80 200 001 Przekładka M27 UT009A09G
230 80 230 008 Śruba M12x30-8.8 C270602
240 80 240 001 Podkladka M12 DIN125A C301348
250 80 250 001 Nakrętka M12x1,75 DIN985 C330021
260 80 260 002 Kołek M16x65-8.8 DIN939 C464013
270 80 270 001 Nakrętka M16x2-8 C330041
300 80 300 003 Wspornik miechów Offset 30/50/95mm UT003A35K
380 80 380 006 Wspornik H=30 UT011A02A022
380 80 380 007 Wspornik H=50 UT011A02A042
380 80 380 008 Wspornik H=75 UT011A02A067
380 80 380 009 Wspornik H=100 UT011A02A092
380 80 380 010 Wspornik H=125 UT011A02A118
Oś podnoszona
100 81 100 005 Oś podnoszona HD podwieszona AL-456M UR700092MH/3
005 81 005 002 Sprężyna powietrzna AL-456M US07394F
020 81 020 003 Stacja AL-456M UT999002A14C
180 80 180 003 Sruba uchylna M27 AL-456M C401044
110 80 110 003 Podkładka M27 AL-456M UBR27N001G
190 80 190 001 Nakrętka M27 AL-456M C330092