Telefon kontaktowy
+48 61 670 03 62
Email
kontakt@valx.com.pl
Alupart Sp. z o.o.
ul. Polna 7C B 62-070 Dąbrówka

Części osi bębna HD

Części osi bębna HD

Tutaj znajdziesz odpowiednie numery katalogowe dla osi będna HD.
Poz. Numer Art. Opis Specyfikacja Numer
110 50 110 001 Kompletny czujnik ABS pos 111-113 441 032 963 2
111 50 111 001 Czujnik ABS ø16xø57 L=350 441 032 905 0
112 50 112 001 Tuleja ABS ø15xø16×31,5 899 759 815 4
113 50 113 001 Smar ABS 5gr 830 503 062 4
Piasta
200 50 200 002 Montaż piasty 10cio otworowej 420×180 OS=0 pos 201-222
202 50 202 001 Uszczelka ø 117xø153×16 SKF 001267
204 50 204 002 Pierścień ślizgowy ø90xø144×11,70
206 50 206 001 Pierścień zabezpieczający ø150
208 50 208 001 Łożysko wewnętrzne Timken B-145649 / SKF BT1-0516 B
212 50 212 001 Łożysko zewnętrzne Timken B-145662 / SKF BT1-0517 B
214 50 214 001 Podkładka ø56xø120×5,4
216 50 216 001 Nakrętka centralna jednorazowego użytku M55x1,5 SW=75
218 50 218 001 Pierścień zabezpieczający ø125
220 50 220 001 Kompletna nakrętka piasty pos 221-222 (6x)
220 50 220 002 Kompletny hubodometer nakrętki piasty pos 221-222
221 50 221 003 Perścień-O HD
222 50 222 005 Nakrętka piasty HD
240 50 240 004 Śruba koła M22x1,5×95
242 50 242 001 Tuleja centrująca koło ø24.2xø21.2×7
244 50 244 003 Nakrętka koła M22x1,5
Bęben
500 50 500 003 Komplet szczęki hamulców na oś 420×180 pos 501/520/522/216
501 50 501 003 Zakładanie szczęki hamulca 420×180 pos 502/504/506/507/510
510 50 510 001 Montaż 3 częściowej rolki pos 512-515
512 50 512 001 Rolka/Wałek
513 50 513 001 Tuleja kulkowa
514 50 514 001 Sworzeń rolki
515 50 515 001 Koszyk rolki
520 50 520 002 Sprężyna powrotna
522 50 522 001 Uchwyt soprężyny
523 50 523 001 Powrót trzpienia/bolca sprężyny
526 50 526 0012 Bolec mocujący
528 50 540 001 Bolec mocujący tulejki ø35×37
540 50 540 001 Rozrząd L 420×180 L=604
541 50 541 001 Rozrząd P 420×180 L=604
550 50 550 001 Zestaw łożysk rozrządu na oś pos 551-566 420×180
551 50 551 002 Podkładka D rozrządu 420×180
552 50 552 001 Podkładka ø60
553 50 553 001 Uszczelka rozrządu
554 50 554 001 Pierścień zabezpieczający ø37,5
555 50 555 001 Tuleja łożyskowa rozrządu
556 50 556 001 Smarowniczka M8
557 50 557 001 Pokrywa smarowniczki
558 50 558 001 Wewnętrzny montaż łożyska rozrządu
559 50 559 002 Śruba łożyska rozrządu M8x30
560 50 560 001 Nakrętka łożyska rozrządu M8
561 50 561 001 Podkładka łożyska rozrządu M8
562 50 562 001 Podkładka ø57
563 50 563 001 Pierścień zabezpieczający ø35,2
564 50 564 001 Uszczelka HD s-cam seal
565 50 565 001 Uszczelka

HD spider seal

566 50 566 001 Zacisk węża

Screwed version

575 50 575 001 Komplet wskaźnika luzu na oś Haldex S-ABA pos 576-579
576 50 576 001 Wskaźnik luzu Haldex S-ABA
578 50 578 003 Wspornik wskaźnik luzu
579 50 579 001 Wskaźnik zużycka wskaźnika luzu
580 50 580 001 Komplet osłony przeciw brudowi na oś 420×180 pos 581-584
581 50 581 001 Osłona przeciw brudowi 420×180
582 50 582 001 Zaślepka osłony przeciw brudowi 420×180
583 50 583 001 Śruba osłony przeciw brudowi M8x16
584 50 584 001 Podkladka osłony przeciw brudowi ø12.2
590 50 590 001 Hamulec bębnowy 10cio oczkowy 420×180
595 50 595 001 Obręcz bębna wzbudnicy ø206×13-100
Smar
50 001 003 Pasta antykorozyjna Optimol White RV 0.1 kg
50 003 001 Smar łożyskowy 380 gr Mobil Mobilith SHC 220
50 003 002 Smar łożyskowy 16 kg Mobil Mobilith SHC 220
50 003 003 Smar łożyskowy 50 kg Mobil Mobilith SHC 220
Narzędzia
50 034 001 Centralna nakrętka z gniazdem SW=75 1″
Bęben cylindra
597 50 597 008 Membrana siłownika hamulca 20″ (incl. 50598001) 423105—-
597 50 597 009 Membrana siłownika hamulca 24″ (incl. 50598001) 4231061500
597 50 597 010 Membrana siłownika hamulca 30″ (incl. 50598001) 423107—-
597 50 597 011 Podwójna membrana siłownika hamulca 20″/30″ (incl. 50598001) 925375—–
597 50 597 007 Podwójna membrana siłownika hamulca 24″/30″ (incl. 50598001) 9253761030
597 50 597 012 Podwójna membrana siłownika hamulca 30″/30″ (incl. 50598001) 925377—-
598 50 598 001 Montaż głowiczki przegubowej 423 000 534 2
598 50 598 002 Montaż rękawa/tuleji głowiczki przegubowej 423 000 535 2